Termohigrometr T 200

Dodane przez Adriana Zelewska (Firma), Czwartek, 18 Styczeń, 2018  14:26

Opis oferty:

Sprzedajemy niezawodne urządzenia Niemieckiej firmy Trotec jako wyłączny dystrybutor w Polsce. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego dry24.pl/ lub do siedziby firmy w Gdyni ul. Chylońska 82 b

W naszej ofercie szeroki wybór profesjonalnych mierników min do pomiaru temperatury, wilgoci, stężenia, ciśnienia, światła, odległości, powietrza, grubości warstw lakieru. Znajdą Państwo u nas ponadto nawilżacze, osuszacze, wentylatory, nagrzewnice, kamery termowizyjne, systemy inspekcyjny itd.

Niemiecka jakość w 100 %
Zadowolony klient na 100 %

To profesjonalne, ręczne urządzenie pomiarowe do kontroli wilgotności i temperatury powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, w halach produkcyjnych i magazynach.
Jako wysokiej jakości miernik made in Germany urządzenie zjednuje sobie zwolenników dzięki cyfrowej precyzji oraz faktowi, że nie występują odchylenia pomiarów, jak to bywa przy podobnych urządzeniach analogowych.

Mierzy nie tylko wilgotność względną otoczenia, ale także inne parametry jak na przykład punkt rosy czy absolutną zawartość wody w powietrzu. Urządzenie może pokazywać wartość temperatury zarówno w stopniach C jak i stopniach F.

W celu szybkiej analizy pomiarów urządzenie wyposażone jest w funkcje zapamiętywania wartości maksymalnej i minimalnej. Ponadto urządzenie posiada funkcję hold, dzięki której może zapamiętać wartości na wyświetlaczu.

T200 to prawdziwie przenośne urządzenie pomiarowe: forma, wymiary, waga i ergonomiczny kształt zostały w pełni zoptymalizowane, a wszystkie funkcje urządzenia można wybierać za pomocą kciuka. Dzięki temu podczas dokonywania pomiarów jedna ręka zawsze pozostaje wolna.

Dane techniczne urządzenia T 200 w skrócie:
Zakres pomiaru temperatury powietrza: -20...+50 °C
Zakres pomiaru wilgotności powietrza: 5...95% RH
Rozdzielczość wskazań temperatury powietrza: 0,1 °C
Rozdzielczość wskazań wilgotności powietrza: 0,1% RH
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 821
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie