Wilgotnościomierz BM 20 ( do drewna i materiałów

Dodane: Wtorek, 17 Lipiec, 2018  14:16

Opis oferty:

Sprzedajemy niezawodne urządzenia Niemieckiej firmy Trotec jako wyłączny dystrybutor w Polsce. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego dry24.pl lub do siedziby firmy w Gdyni ul. Chylońska 82 a. W naszej ofercie urządzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, dźwięku, powietrza, odległości, grubości warstw...

Niemiecka jakość w 100 %
Zadowolony klient na 100 %

BM20 z serii MultiMeasure Basic jest narzędziem do szybkiego, półprofesjonalnego pomiaru wilgotności materiałów budowlanych oraz drewna metodą oporową.
Wilgotnościomierz BM20 z serii MultiMeasure Basic jest narzędziem do szybkiego, półprofesjonalnego pomiaru wilgotności materiałów budowlanych oraz drewna metodą oporową.

Łatwo wymienne stalowe elektrody pomiarowe umożliwiają dobry kontakt z przedmiotem pomiaru oraz zapewniają niezawodne wyniki przy mierzeniu wilgotności np. drewna opałowego i tarcicy lub też takich miękkich materiałów budowlanych jak gips, tynk czy jastrych.

Urządzenie posiada kreskową skalę, a wilgotność wyświetlana jest w procentach, co ułatwia odczytanie wartości wilgotności. Dwie odrębne skale wilgotności dla drewna i materiałów budowlanych dodatkowo zapewniają większą dokładność pomiaru.

Do pomiaru wilgotności drewna zaprogramowana jest w urządzeniu krzywa kalibracji, która odpowiada średniej uzyskanej z pomiarów różnych gatunków drewna o temperaturze 20 stopni °C w całej Europie. Z tego powodu szybka identyfikacja poziomu wilgotności drewna nie wymaga żadnych innych ustawień.

Zmiana modułu pomiaru wilgotności z drewna na materiały budowlane oraz odwrotnie odbywa się poprzez proste ustawienie suwaka na odpowiednim module. W klapce ochronnej urządzenia wbudowana jest natomiast kontrolka informująca o stanie baterii.

Dane techniczne BM20 w skrócie:

Metoda pomiaru: oporowa
Długość elektrody: ok. 8 mm
Zakres pomiaru wilgotności drewna: 1 - 45 %
Dokładność pomiaru wilgotności drewna: ok. ± 1 %
Zakres pomiaru wilgotności materiałów budowlanych: ok. 0,2 - 2,4 %
Dokładność pomiaru wilgotności materiałów budowlanych: ok. ± 0,05 %
Warunki do pracy: 0 - 40 °C / 0 - 85 % RH
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Gdynia / Chylonia
Adriana Zelewska
Online: 29 minut temu
Na Lento.pl od 03 gru 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie