2 pokoje po remoncie | balkon | Gdynia Leszczynki

Gdynia / Leszczynki
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  05:46
579 000 zł
15237 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:38 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Zabudowa:Inne
  • Tech. budowy:Inne
  • Piętro :4 piętro
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1989
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m²,
zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Nieruchomość stanowi
świetną propozycję zarówno dla osób szukających własnego
miejsca do życia, jak i dla inwestorów planujących zakup pod
wynajem.

Lokal posiada status spółdzielczego własnościowego prawa do
lokalu, co umożliwia jego zakup również przez obcokrajowców.

Najważniejsze informacje:

cena: 580 000 zł (15 263 zł/m²)
powierzchnia: 38 m²
liczba pokoi: 2
piętro: 4/4
typ zabudowy: blok
balkon: tak
piwnica: tak

Mieszkanie przeszło generalny remont wraz z wymianą instalacji,
dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia
dodatkowych kosztów.

Układ pomieszczeń:

jasny, ustawny salon
oddzielna kuchnia
sypialnia z wyjściem na balkon
przedpokój z szafą w zabudowie
łazienka

Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla
mieszkańców.

Koszty eksploatacyjne wynoszą około 580 zł w okresie letnim oraz
około 800 zł zimą.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest przy ul. Orlicz-Dreszera w spokojnej i
dobrze skomunikowanej części Gdyni. W pobliżu znajdują się
sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz placówki
medyczne. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej (autobusy,
trolejbusy, SKM) umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych
części Trójmiasta. Bliskość terenów zielonych sprzyja rekreacji,
a szybki wyjazd na obwodnicę zapewnia sprawne poruszanie się po
regionie.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdynia
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 492000 zł do 666000 zł Powierzchnia : od 32 m2 do 44 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Konto firmowe
Na Lento.pl od 27 wrz 2022
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń