DIETETYK MEDYCZNY- GDYNIA

Dodane: Środa, 08 Lipiec, 2020  23:50
  • Kategoria: Usługi / Usługi medyczne i zdrowotne
  • Cena: 80 zł

Opis oferty:

PORADNIA DIETETYCZNA KATARZYNA GAŁECKA

Dietetyczka medyczna z wykształceniem Akademii Medycznej w Gdańsku udziela konsultacji, dokonuje analizy masy ciała, układa jadlospisy, udziela wskazówek do zmiany sposobu odżywiania, które to bezpośrednio leżą u podstaw wielu chorób, zwłaszcza tzw. chorób cywilizacyjnych: nadwagi i otyłości, cukrzycy, chorób układu sercowo-naczyniowego, przewlekłych stanów zapalnych (w tym choroby autoimmunologiczne), nowotwory.
Poradnia Dietetyczna oferuje pomoc dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w zakresie:
- redukcji masy ciała
- żywieniu przy chorobach metabolicznych
- żywieniu przy schorzeniach hormonalnych (autoagresja, choroby tarczycy)
- żywieniu przy schorzeniach układu pokarmowego
- żywieniu przy alergiach i nietolerancjach pokarmowych (wykonywane są testy na nietolerancje pokarmowe z krwi)
- żywieniu dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej
Cennik:
Jednorazowe konsultacje (30 minut): 120 zł
- Odchudzanie:
- pierwsza wizyta 60 min (wywiad zdrowotny i żywieniowy, pomiar składu ciała): 100 zł
- wizyty kontrolne (40 minut): 70 zł
- ułożenie jadłospisu na 7 dni: 100 zł

Na pierwszą wizytę należy przynieść wyniki badań (o ile zostały wykonane) oraz listę zażywanych lekarstw i suplementów.

Prowadzimy WARSZTATY ŻYWIENIOWE i WYKŁADY nt. odżywiania, właściwej suplementacji, chemicznych dodatków do żywności, warsztaty kulinarne- nauka przygotowywania posiłków.


WARSZTATY I WYKŁADY ŻYWIENIOWE
Zapraszamy na wykład i warsztaty z zakresu żywienia. Dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe bardzo lubią podjadać niezdrowe smakołyki i pić szkodliwe napoje. Warsztaty mają na celu pokazać, na co zwracać uwagę wybierając produkty spożywcze, jakie dodatki są zdrowe, a jakich należy unikać oraz jak odczytywać etykiety produktów. akie badania wykonać w celu sprawdzenia niedoborów witamin i minerałów? Czy należy się suplementować? Warsztaty z przyrządzania potraw uczą praktycznego wykorzystania wiedzy o zdrowym żywieniu.

Warsztaty będą odbywać się cyklicznie raz w miesiącu. Będą obejmować wykład z zakresu chemicznych dodatków do żywności, warsztaty praktyczne chemiczne z zakresu badania żywności, wykład z zakresu dietetyki i leczenia dietą określonych jednostek chorobowych oraz warsztaty kulinarne.


Wykłady i wykłady będą trwać ok 2 godzin. Obejmują praktyczne warsztaty chemiczne i kulinarne. Skierowane są do dorosłych, młodzieży i dzieci.

Lokalizacje: Poradnia dietetyczna, Sezamowa 41 Gdynia, A 23 Marca 78 , Sopot, ul. Średnia 3A Człuchów, Rzemieślnicza 15 Kościerzyna, Chopina 19 Pruszcz Gd

Prowadzący: mgr Katarzyna Gałecka - dietetyk z wykształceniem Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalizacja toksykologii oraz pracownik naukowy w latach 1994-1996. Jej praca naukowa obejmowała badanie zanieczyszczenia żywności i ekosystemu fluorem i metalami ciężkimi. W latach 1996-2002 pracowała na stanowisku naukowo dydaktycznym na Worcester Politecnic Institute w Stanach Zjednoczonych. Jej badania obejmowały zagadnienia biochemii i żywności modyfikowanej genetyczne (GMO). Od roku 2004 zajmuje się prowadzeniem warsztatów naukowych i wykładów na terenie szkół, Zielonych Szkół i Ośrodków Wczasów Zdrowotnych

Kontakt: 515 - pokaż numer telefonu -
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gdynia / Dąbrowa
Katarzyna Gałecka
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 04 wrz 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń