Koordynatorka. Praca w biurze. Nr ref. 05

Odświeżone: Piątek, 22 Marzec, 2024  09:30

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Samozatrudnienie
  • Pracodawca: UHM MAJER

Opis oferty pracy

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Prowadzimy szkolenia przygotowujące do pracy dlatego jeśli nie masz doświadczenia nie będzie to dla nas stanowiło problemu. Ważna jest osobowość i zapał do pracy!!!
komunikatywność
umiejętność współpracy z zespołem
dokładność, sumienność i rzetelność
umiejętność pracy pod presją czasu
obsługa komputera oraz urządzeń biurowych.
Po okresie próbnym gotowość do założenia działalności gospodarczej (formalności i koszty z tym związane po stronie firmy)

Obowiązki:

dbałość o dobry wizerunek firmy
dobry kontakt z klientami oraz personelem, przyjmowanie zamówień.
prowadzenie dokumentacji biurowej
punktualność i lojalność

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 30 lat)
pracę w pełnym wymiarze czasu.
możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwój dotychczasowych umiejętności
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ustalane indywidualnie
deputat pracowniczy
praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 (święta i weekendy wolne).

Uznanie dla wysokich kompetencji i kreatywności

Aplikacje prosimy wysyłać na adres @
Wskazówki jakie informacje powinno zawierać CV przesyłane do naszego zakładu:
• imię i nazwisko,
• zdjęcie,
• kontakt, najlepiej telefoniczny
• datę urodzenia
• miejsce zamieszkania (adres do korespondencji)
• wykształcenie,
• kilka słów o sobie,
• przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdynia w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Handel

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
UHM MAJER
Konto firmowe
Na Lento.pl od 01 lut 2019
Online: 19 minut temu
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków