Mieszkanie Gdynia Karwiny, Poli Gojawiczyńskiej
Gdynia / Karwiny Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 20 Maj, 2026 19:59
769 000 zł
12817 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:60 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1980
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 769 000 zł / 12817 zł/m2
Opis oferty
Gdynia Karwiny | 3 pokoje | 60,40 m² | Parter | Po remoncieMOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UE!
Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej dzielnicy Gdyni - Karwinach. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia.
MIESZKANIE
60,40 m² rozłożone na trzy niezależne pokoje, łazienkę z prysznicem walk-in, oddzielne WC i przestronny przedpokój z szafą w zabudowie. Całość wyremontowana od podstaw - nowe instalacje, jasne wnętrza, meble robione na zamówienie przez stolarza.
Salon połączony z kuchnią tworzy dużą, otwartą przestrzeń dzienną. Kuchnia w pełni wyposażona: indukcja, piekarnik, okap, zmywarka, mikrofalówka, miejsce na pralkę i suszarkę w zabudowie. Sypialnia wychodzi na zabudowany balkon zabezpieczony siatką - świetne rozwiązanie dla właścicieli zwierząt.
Z okien widać las Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i ogródek z karmnikiem dla ptaków. O ogródek dba spółdzielnia.
BUDYNEK
Niski, wolnostojący blok z lat 80., jedna klatka schodowa, domofon. Budynek czteropiętrowy - mieszkanie na parterze, bez wchodzenia po schodach. W okolicy nie powstanie żadna nowa zabudowa, więc widok zostaje na zawsze.
LOKALIZACJA
Karwiny to spokojna dzielnica otoczona lasami, ale z bardzo dobrą komunikacją. Stacja PKM Gdynia Karwiny zapewnia szybki dojazd do centrum Gdyni, Gdańska i na lotnisko. W pobliżu wjazd na S6. Na miejscu sklepy, apteki, przychodnia, szkoły i przedszkola.
DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY
Pojemna piwnica
Czynsz: ok. 950 zł latem / 1 500 zł zimą (4 osoby)